ULIČKA a jeden Výcvikový víkend
Publikováno: 3. 1. 2010
Ahojky lidičky,
právě jsem se vrátil z Olšovic u Netolic.
Ptáte se, co jsem tam dělal? Mám dva, na výcvik náročné a tvrdé hochy. Jeden je tentokrát rotwajler (nedávná mediální hvězda) a druhý pastevec z Bulharska (bulharský ovčárský pes). Potřebují hodně změn a obran a tak jsem je naložil a zajel do těch dálek popřát svému kamarádu - Jirkovi Matějkovi a dvojčatům, k Novému roku 2010.

Myslím - není až tak důležité, že jsem právě přijel z výcviku domů, jako to, že bude Jirka pořádat 22. - 24. 1. na ZBRASLAVI u Brna (výcvikový areál MSKS a pana Komrsky), výcv. víkend pro psy všech plemen.
Koná se týden po mém víkendu v Dešné ( viz.: Novinky )

Pokud by Vám to sedlo, tak nás naleznete tentokrát opět oba, v samém prostředku republiky a jste všichni, jež se ještě přihlásíte, vítáni. Budeme na Vás čekat spolu s několika figuranty a tak si to pěkně užijete.

Výcvikové víkendy které já, nebo Jirka Matějka pořádáme, jsou určeny komukoliv, s jakýmkoliv psem. K dvojici přistupujeme bez nějakých předsudků a právě tomu Vašemu třeba i kříženému ,,krtkovi" se dostane stejné pozornosti, jako tam té modré a ušlechtilé doze.

Ptát se můžete na co si vzpomenete. Pocvičíme, ale velký přínos vidím v tom,
že se zde běžně dělá ulička.

Možná se někdo zeptá, co je to ,,ULIČKA?“
Často si majitel psa, především pracovního plemene a bohužel ještě častěji mnohý figurant myslí, že když nejde rozvinout zájem o obranu přes různé balónky, hadérky a kořistnický či lovecký pud, tak je prostě ten pes k ničemu a neschopný. ***