Chce si stěžovat, že Albert štěká
Publikováno: 16. 10. 2009
Ahojte teda s tím ČV to je úkaz toho, jak jsou někteří majitelé psů povrchní...:/ Mě se stalo něco podobného, co mi umřel Azorek - první pes, přišla hned pár dnů potom za mnou paní ,která bydlela v paneláku s dvěmi psy se slovy : ,,Máte volný kotec že? Nechcete křížence
7letého? Já ho budu muset jinač dát utratit"... no já už měla zamluveného Bertasa, ale ironii toho všeho je, že paní nadále potkávám se dvěmi psy...;)
Jo nemá někdo zkušenosti s tím, že by vám někdo vyhrožoval soudem, že Váš pes hlídá pozemek? Přesněji paní si chce stěžovat na Bertasa, že prý štěká na její psy přes plot a občas vybafne zpoza keře na lidi a prý je zahání..... myslím si, že by neměla na co si stěžovat, pozemek je náš, cedulka pozor pes tam je dokonce dvakrát, tak nevím... byla dost rozzuřená a oháněla se tam tím, že je doktorka a že to tak nenechá..
Jinač zdravím a přeji všem pěkné dny, v té chujavicí co nás přepadla:) Lenka a Albertík :)

Chce si stěžovat, že Albert štěká

Lenko,
mám podobné zkušenosti. Často jsem již něco podobného slyšel (viz.: diskuze - 1246).
Když by ovšem mělo přijít na lámání chleba, tak je jim většinou (alespoň) vlastního psa líto.
Přece jen si mnohý člověk uvědomuje, že je to jeho vlastní selhání. Byť mohlo být původně vyvolané přehnaným sentimentem. Kdo má jednou rád zvířata a psy, tak se z něj většinou takový parchant nestane, aby mu ublížil. Spoléhat se však na to nedá. Nejedna nemilá zkušenost se stala dokonce na kynologických cvičácích a ta má slova potvrdí. Existují i mezi námi tací, kteří než aby viděli jen něčí úspěch a měli ho stále na očích, tak mu raději psa otráví.
No nic, sami s tím budou nuceni žít. Vraťme se ale k výše zmíněnému chovateli.***