HLAVNÍ STRÁNKA DEŠNÉ
Publikováno: 31. 5. 2009
Ahoj lidičky,

jak jste si jistě všimli, tak naše stránky dostaly konečně po dvou letech čekání novou a aktuální Hlavní stránku.
Ptáte se proč a že jste už na tu starou zvyklí?

Docházelo sem tam k omylům a mnozí z Vás směřovali své kroky za námi, podle ní na Zbraslav u Brna. Kde jsme v předchozích letech do k. k. Zbraslav , ke Komrskom jezdili. Dokonce jednou chtěli jet jedni zájemci i na Zbraslav ku Praze.

Časy se ale mění a já se rozhodl, že budu především pořádat výcvik víkendy pravidelně a to jednou měsíčně. Hledal jsem proto nějaký plac blíže k nám.
Nakonec jsme se přestěhovali za Slušovice (ZLÍN) do kempu Dešná k panu Zavadilovi. Znali jsme se z dřívějška. Jak šel čas, tak jsem mu vycvičil dva rýče ( Rhodéský Ridgeback ) a jednoho irského setra.

Podobně jako Jirka Komrska, tak i on nám vyšel velmi vstříc a než uběhl měsíc, tak tam již jeho zaměstnanci pro nás postavili překážkovou dráhu, stožár na vlajku a v lese udělali prostor na uličku (Nejedná se o klasiku, ale o tu mou, kde se učí psi navíc i samostatnosti.). Tam kde právě scházely stromy na uvázání psů, tam podle potřeby zarazili kůly. Stejně tak tam dnes máme na place i šibenici na ,,kousačky" ( obrany), dle mých představ a dřevěné, trvalé stojící, ale přenosné makety.

S dokonalým trávníkem a volejbalovým kurtem (Kde pravidelně se psy cvičíme.) nám tvoří takové naše malé kynologické zákoutí.
Jezdíme sem rádi…

Štafetu na Zbraslavi jsem předal Jirkovi Matějkovi z Hluboké (TART Líšov), který zde již letos v létě dělá svůj tábor, podle TARTu. Tam za ním přijedu i já ...
( Jirka je můj dlouholetý kámarád a navíc jsem sem rád jezdil. Líbí se mi zde prostory na výcvik. Tamní bazén pro psy a ten druhý pro ty, kdo studenou vodu ke svému životu stejně jako já potřebují. ) ... mu pomoci.


Znáte to. Martin (majitel těchto stránek a webmaster ) dělá výšku.
Nějaké stránky, byť by byly sebe potřebnější, zas nejsou má parketa.

Nakonec jsem požádal kámošku právě z našich v. víkendů, zda by mi nepomohla.

Jmenuje se Radka Pospíšilová od Rity a Argy.

Ta novou titulní stránku udělala. Dala jí podstatu a text. Bohužel všechno nešlo, jak navrhla, za což se jí omlouvám. Nakonec fotečky jdou najít i v Galerii a nějakou extra úpravu čert vzal. Účel světí prostředky!

Martin to chťa – nechťa, musel ořezat. Nicméně hlavní stránka Dešné je na světě.

Vy, kterým se zasteskne po té zbraslavské, nezoufejte.
Stačí když nahoru k ,,Hlavní stránce“ zajedete myší a tam se Vám ukáže i odkaz na Zbraslav.

Tak Radko, moc Ti díky. Ivo Eichler