Nezvaní spolutáborníci - vyřešeno
Publikováno: 4. 5. 2009
Ivo E
11:02 - 4.5.2009
Ahoj lidičky,
jelikož nastalý problém chci co nejdříve definitivně vyřešit, napsal jsem majiteli kempu v DEŠNÉ
E-mail tohoto znění:

Dobrý den pane Zavadil,
blíží se termín tábora a tak se ozvali ti nezvaní, kteří se přihlásili na stejný termín a Vám to neupřesnili, ani mně nic neřekli.

Na mé požadavky, které jsme si v zimě domluvili a jsou napsané v Článcích reagují nyní námitkami a výhrůžkou.

Pokud se Vám bude chtít, můžete se podívat do včerejší Diskuze na stránkách tábora,
případně tam dát i své rozhodnutí.

Doufám, že mohu plně počítat s Vaší podporou a solidaritou.

Možná by neuškodilo se zmínit, že výcvikový areál byl původně udělán na mé přání a pro nás.. Pokud tam nejsme, tak je plně k dispozici.
Jinak myslím, že tím, že se neozývali potvrdili, že samotný stav věci je zaskočil.
Tak to zpočátku nechali plavat.
Proč tam chtěli jet ve stejný termín jako my, si myslím nemusíme vysvětlovat.

Tak mne včera napadlo jedno trefné přirovnání, které je Vám blízké:

Kapela má mít na stadiónu koncert
a z ničeho nic se přihlásí kapela druhá,
že chce si tam udělat koncert ve stejný termín i ona.
No a to je snad nesmysl a nemůže se to podařit ke spokojenosti obou...
.
S pozdravem Ivo Eichler
RÁMO výcvik psů
Kemp Dešná
12:18 - 4.5.2009

Vážení,
přišel mi mailem odkaz na Vaši diskuzi a dovolte mi, abych se k ní vyjádřil. Opakovaně jsem odpovídal za kemp na dotazy konkrétním lidem, proto nyní obecné stanovisko, které, doufám, bude pochopitelné.
Úvodem stručný přehled - po dohodě s p. Eichlerem bylo vybudováno v kempu malé zázemí pro výcvik psů, to je pravidelně využíváno v termínech dopředu určených a zveřejňovaných na netu. Nikde na webových stránkách kempu nefiguruje odkaz či zmínka o tom, že by takové zázemí pro pejsky existovalo. Samozřejmě platí, že pokud není využíváno skupinou p. Eichlera, je volně k dispozici ostatním, aby sloužilo pro radost všem lidem i jejich miláčkům. Kemp používá 2 možnosti rezervace objednávek - telefonicky přes recepci a prostřednictvím on-line formuláře.
Nyní k dané problematice:
Termín letního výcvikového tábora je zveřejněn na webu již několik měsíců. Za celou dobu nebyla řešena otázka jiné skupiny, která by měla zájem o podobnou aktivitu, jako p. Eichler. V uvedeném týdnu mají všichni návštěvníci kempu i ubytovaní k dispozici veškerá zařízení i aktivity nabízené na našich stránkách, samozřejmě výcvikový prostor je objednán a rezervován pouze pro skupinu p. Eichlera. Máme za to, že pro většinu lidí je možnost vidět pejsky "v akci" vítaným zpestřením.
Na závěr bych rád zmínil, že profesionální přístup a dodržení slova je něco, na co se nejen v tomto státě pozapomíná. Protože dohody ctíme, jsou uvedené prostory samozřejmě plně v kompetenci p. Eichlera. Pevně doufám, že Ti, kteří přijedou na dovolenou, stráví v kempu příjemné chvíle, a že Ti, kteří chtějí využít spec. zázemí pro své miláčky, najdou řešení vzájemné finanční dohody jako další spokojení účastníci letního tábora.

S pozdravem,
Petr Zavadil
Kemp Dešná