KRMÍM KRMIVEM ZNAČKY „CD“.
Publikováno: 25. 1. 2015
PRO MÉ PSY JE NEJLEPŠÍ KRMIVO CD
Byl jsem požádán Centrem zdravé výživy zvířat, abych na základě svých mnohaletých chovatelských zkušeností zhodnotil řadu nového krmiva, která je označena dvěma černými tiskacími písmeny CD. Souhlasil jsem a při hodnocení prospěšnosti krmiva jsem se zaměřil zejména na dva hlavní faktory:
1. Jaký mají o dané krmivo psi zájem.
2. Jaká je jeho stravitelnost.
Nakonec bylo těch hodnoticích kritérií víc a dohodli jsme se, že pokud bude krmivo značky CD mým psům chutnat, napíši k němu své vlastní autentické vyjádření a budu je dále propagovat.
Psi byli vystaveni okamžité výživové zátěži

Přišel den „D“, kdy mi z centra dovezli všechny druhy granulí, které řada CD zahrnuje. Jelikož mám psy velmi žravé, rozhodl jsem se, že nebudu na jednotlivá krmení postupně přecházet, aby si mohl trávicí trakt psů zvyknout, ale budu je vystavovat okamžitým zátěžím souvisícím s přechodem z jednoho krmiva na druhé. Od prvního dne jsem sledoval jejich trus. Začínal jsem 30. 10. 2014 super prémiovým SALMON & POTATO (LOSOS & BRAMBOR) − výborné balení s uzavíráním na zip, a vyzkoušel se svými psy postupně všechna jejich další krmiva. V současné době krmím mini granulemi z jasně zářivého pytle CD − Adult MINI, které nejenže slupnou moji „vlčáci“, ale pochutná si na nich i naše šestnáctiletá fenka německého pinče Aneta. Těmi pak celou řadu krmení značky CD uzavírám.
Krmiva se značkou CD se vyrovnají těm nejluxusnějším
Za ta léta, co krmím své psy granulovaným suchým krmivem, jsem jich poznal a mohl vyzkoušet nepřeberné množství od rozličných značek z celého světa. Poznal jsem jak krmiva kvalitní, průměrná, tak i ta, která jsem začal dávat již na druhý den svým slepicím. Psi měli po nich doslova na hnědo vymalované kotce, ale slepice po nich snášely všechny i v zimě, každá denně jedno vajíčko. Krmivo, které reprezentuje značka CD, patří do skupiny první, tedy té nejkvalitnější, což mohu zodpovědně potvrdit. Snadno se vyrovnají, zvláště pak ty ze SUPER PRÉMIOVÉ ŘADY, jiným, mnohem dražším a i těm nejluxusnějším krmivům a vřele je doporučuji. Jsou navíc od naší české firmy a stojí opravdu za to, nebojte se je vyzkoušet. Moji psi si je ihned oblíbili, a to už něco znamená. Jejich dobrou stravitelnost poznáte velmi snadno. Trus je vždy tmavý, kompaktní a je ho malé množství, v porovnání s objemem krmiva psem sežraného. Při jejich zkrmování jsem se nesetkal ani jednou s průjmem, zácpou či plynatostí psů. Hlavní výhodu krmení se značkou CD tedy vidím v množství a konzistenci psího trusu.
S krmivy značky CD jsem opravdu spokojen a vřele ho doporučuji všem
Navíc společnost, která mi krmivo distribuuje, ho dodává přímo z výroby, takže ho obdržím vždy čerstvé. Stačí, když zavoláte zdarma na číslo 800 810 917 a odvoláte se na mé doporučení. Do druhého dne vám je auta rozvážkové služby dovezou, a to kamkoliv.
Pokud se nemůžete rozhodnout a potřebujete získat více detailních informací, tak zavolejte přímo mně na můj mobil + 420 603 146 892, já informaci ihned předám a výživoví poradci na telefonu společnosti Centra zdravé výživy zvířat se s vámi PŘEDNOSTNĚ spojí a vše potřebné zdarma prokonzultují.
Ivo Eichler
RÁMO výcvik psů
www.ivoeichler.cz
Ukázka z mé knihy Problémové chování psů
(Proč trestat psa za to, co jsme ho nenaučili?) > http://bit.ly/Jnt8uV
P.S. U útulkářky XENY alias Betiny mi při odměňování pamlsky hrozilo, že mi rozedere svými zuby ruce. Je hrozně zbrklá, až dravá. Místo malých kousků masa jí dávám jako odměnu velké kulaté granule CD – Lamb and Rice, které nejen snadno uchopí a pozře, ale dokonce ani nepadají při jejím hektickém polykání na zem.
P.P.S. Tato vychrtlá, neuhlazená fena NO již po čtrnácti dnech s krmivem CD začala přibírat a hned se zdála i hezčí. Důkazem jsou fotografie na mém Facebooku, nebo na www.ivoeichler.cz
kde jsou oba její výživné stavy zdokumentovány.