Poradna
Publikováno: 7. 3. 2013
Jak jste si už asi všimli,z článku se vytrácí odpovědi (obnovuji jen ty zásadní). Není to výsledek žádné chyby systému, prostě byly odstraněny. Z mnoha důvodů se snažím omezit volné poskytování svého ”know-how” přes internet. Pokud vás budou zajímat celé odpovědi na dotazy (***), není problém si sjednat konzultaci na dané téma, případně se o tom pobavit na některé z mnou pořádaných akcí (výcvikové víkendy, tábory). Doufám, že to je alespoň trochu pochopitelný krok a nesebere vám to nadšení do kynologie.

Ivo Eichler RÁMO výcvik psů V Ostratě (u Zlína, ČR) 6.3. 2013

POZOR" na osobní dopisy odpovídám dál, avšak jen za určitých podmínek.

Pošlete nám svůj dotaz

Dotazy zasílejte pouze na email ivoeichler@email.cz
Nezapomeňte přiložit alespoň dvě fotografie Vašeho psa, nejlépe v akci (- případně při změně chování, jež věstí situaci, kterou chcete odstranit.). Dále pak alespoň jednu fotku s psovodem (nejvíce se psu věnuje), případně i s dětmi nebo i celou rodinou (nejlépe od každého alespoň jednu). Potřebuji vás co nejlépe poznat. Předpokládáte-li odpověď složitou (máte více otázek, složitější situace), pak fotku pošlete ke každému „oříšku” jednu. Váš dotaz nebude automaticky zveřejněn v diskuzi (např.: na fa.). Někdy však ano. Zvláště pokud jsem podobný problém nedávno nerozebíral. To může být přínosné jak pro samotné tazatele, dozví se víc názorů, tak to splní i svůj účel v mé psí školičce... Po přečtení Vám zašlu odpověď na email (dle fotek, závažnosti, případně pořadí dotazu). Sem do "Poradny" ho vložím až po zvážení. Materiálů mám již na několik dalších knih, ale možná to využiji později v některé své nové ...
Rád bych, aby jste mi na závěr napsali celé své jméno, město a případně stát, kde žijete. Celý podpis, město nezveřejním, pokud mě o to požádáte. Rád však poznám konkrétní problémové psy a lidi, kterým odpovídám.
Pokud Vám to nevyhovuje, pak vyrazte k nám se psem na konzultaci.
Ivo Eichler RÁMO výcvik psů