FOTKY a HISTORIE ,,MÝCH" internetových STRÁNEK
Publikováno: 26. 11. 2011
Ahoj Lenko a ostatní,
stránky psího-tábora patří rodině Pleschingerů z Prahy (Jirka, Jarka a jejich syn a náš webmaster Martin).
Jak oni, tak jejich psi sou mí dlouholetí přátelé a známí. Já sám v té době žádné stránky neměl a přestože jedny psala Lenka Venglářová (tehdy - Praha ?) » www.boxer.cz/eichler/kontakt.htm (již nejsou) , tak jsem ani nepotřeboval. Je to již nějaký rok a brouzdání po internetu mne tehdy nějak nezajímalo. Ty zmiňované Lenčiny stránky byly určeny spíše coby zásobník článků a některých mých rad, jež jsem psal do té doby do Psa Přítele Člověka. Aby, podle jejích slov : „časem neupadly v zapomnění.“ Díky ji za ně.
Postupně se v té době rozjížděli mé Letní Výcvikové Tábory a tak jsem nutně potřeboval s lidmi komunikovat. Někdy v té době snad i proto v 05r. Martin P. založil stránky PSÍHO TÁBORA a mě tím umožnil současné psaní. První Výcvikový Víkend byl v r. 2006 ještě na Zbraslavi u Brna, kam jsme v té době jezdili a pořádali LVT ( podle Galerie – rád jsem se opět podíval a zdaravím staré kámoše).
Je to vlastně taková naše kronika psích víkendů a táborů, které se konají pod záštitou mé výcvikové školy psů.

V součastné době jsou vytvářeny Tomem Smejkalem a Markétou Šarkovou (Brno) i mé osobní stránky (www.ivoeichler. cz ).a měly by být v provozu již ke konci roku. Provoz zahájí pravděpodobně souběžně s druhým vydáním mé knihy: „PROBLÉMOVÉ CHOVÁNÍ PSŮ (s podtitulem - netrestejte psa za něco, co jste jej nenaučili)“ a měly by plně nahradit ty původní stránky od L. V. Navíc tam bude i nějaký prostor pro vás a kam případně budu mít možnost vložit i nějaké další fotky, nebo film.. Tyto táborové by měly zůstat dál pro potřeby TÁBORA .

Tak, teď již nejen ty Lenko znáš historii stránek, ve kterých se často spolu s mým jménem objevuje i název mé výcvikové školy psů – RÁMO. Bylo to nezbytné napsat, abys pochopila některé souvislosti a já se zase podíval rád spátky.

Nyní se vraťme k Tvému dopisu (4437 ).
Oproti většině jiných měsícům byly v říjnu víkendy dva a Jirka Pleschinger ( fotí), nebo Martin P. (web.) na to asi zapomněli.
Někdy to bývá s fotkami i na dlouho. To záleží na rozličných okolnostech a především možnostech Martina. Dobře, že jsi napsala. Určitě se to ještě napraví.
Včera mi říkala Jarka P. že před Vánocemi Jirka udělá ještě takový malý foto-sestřih, co jsme za uplynulý rok dělali. Takovou malou vzpomínku.

Ještě k dotazu Martiny ( 4435 ),
Jarka mi napsala večer ještě SMS tohoto znění : ,,Ivo, v době, kdy jsme spolu mluvili o fotkách, Martin tam již část do galerie vložil.Zbytek o víkendu. Jar.

Pleschingerům bych chtěl tady poděkovat a dík holky i za váš podnět . Nakonec je z toho úplný článek.

Ivo Eichler RÁMO výcvik psů Ostrata - Zlín, Morava, země česká