Výcvikové víkendy a tábory - nový směr.
Publikováno: 28. 6. 2010
> ------------ Původní zpráva ------------
LVT
> Předmět: psí tábor
> Datum: 27.6.2010 08:29:08
> ----------------------------------------
> Dobrý den pane Ivo,narazila jsem na Vaše stránky a zaujal mě psí
> tábor. Mám 1,9roční fenku německého boxera a ráda bych se tábora
> pro miláčky zúčastnila. Nenašla jsem však bližší info. Mohl
> byste mi tedy pomocí s navigací? Děkuji a hezký den přeje Jana

Dobrý den,
tábor je bohužel již tři - čtyři měsíce plný.
Nějaké info by se snad našlo v Novinkách, nebo v Článcích, ale je to vcelku zbytečné.
Dejte si kurzívu na: ,,Stahuj“ a ihned se Vám pod tím objeví i nadpis: ,,Přihlášky."
Když na ně kliknete tak uvidíte samotné přihlášky na výcvikové víkendy a týdenní tábory. Pak stačí si je stáhnout do notesu, vyplnit a poslat mi je.
Také tam naleznete podrobnější informace o tom, co navrhuji na ně brát s sebou.

Pokud po mně budete chtít předem sehnat například úvazný řetěz (POZOR: Je zde rozdílná síla jednotlivých komponentů, dle plemene či velikosti psa.), pamlskovnice, postroj na obrany či jiné pomůcky, tak to předem nahlaste a já udělám, co bude v mých silách, abych je zajistil.

Snad Vás bude zajímat, že další týdenní výcvik. tábor bude v září, nebo v říjnu a již jsou první předběžně přihlášení. Podobně, až po prázdninách začnou opět výcvikové víkendy.

Jelikož je naštěstí či díky bohu o ně velký zájem a bude tomu tak i nadále, tak je budeme pořádat časteji a to jednou, za čtrnáct dní.
To podle poptávky zájemců a volna. Význam vidím nejen v intenzivnější výuce začátečníků a majitelů mnou vycvičených psů, ale i v tom, že by pak již nemusel být problém se na tyto V.V. přihlásit.

Při rozvinutí nové koncepce součastného výcviku, budeme schopni s těmi pokročilými si dát i takové cíle, jako je dosažení zkoušek: KJ, všestranných, mezinárodních zkoušek z výkonu a zkoušek záchranářských.
Prostě představuji si zde mimo začátečníků i určitou partu se mnou opakovaně cvičících lidí, za účelem zdokonalení sebe sama (Znát, jak na to, nebát se figurovat, naučit se odhadovat chování jiných psů, vyznat se v : PROBLÉMOVÉM CHOVÁNÍ PSŮ atd.) i svého psa..

Přesný datum příští akce objevíte později v Novinkách
a to ihned po zakončení Letního Výcvikového Tábora.

S pozdravem Ivo Eichler