» Přihlášení pro členy
Email:
Heslo:
Vítejte na stránkách o psích výcvikových táborech a víkendech pod vedením uznávaného cvičitele a odborníka na chování psů Ivo Eichlera z Zbraslav u Brna. Ten provozuje nejstarší výcvikovou školu psů u nás, kterou nazval po svém prvním psu služebního plemene: RÁMO. Žije v obci Ostrata u ZLÍNA. Od roku 2000 je držitelem odznaku Vzorný výcvikář MSKS I. Stupně, což je nejvyšší ocenění trenérů psů a jejich majitelů. Se čtyřmi psy dosáhl trojek (dle mezinárodní IPO i národní ZVV), vrcholových zkoušek z výkonu všestranných psů. Je účastníkem několika národních přeborů a mistrovství republiky ve výkonu služebních psů (Na bedně tam stál za 1 místo ve stopě, 2 všestranného a 2 obranáře).Výcvikové víkendy a tábory

Tyto akce slouží ke zlepšení, popř. nápravě vztahů mezi člověkem a jeho psem a jsou velmi oblíbené a přínosné jak pro psa, tak i pro jeho páníčka. Spousta lidí se sem stále vrací, přestože jejich problém byl již vyřešen, aby si zacvičili a setkali se znovu se svými kamarády, které tu našli. Vždyť všechny zde spojuje láska ke čtyřnohým přátelům, kteří jsou důležitou součástí našich životů.

Na těchto stránkách naleznete veškeré potřebné informace (Novinky, Články) o všech těchto akcích a je zde z nich také bohatá fotogalerie. Dále je zde diskuze, kde se bavíme o různých problémech a hledáme jejich řešení. V kontaktech pak naleznete e-mail a telefonní číslo na Iva Eichlera, který Vám rád pomůže a zodpoví Vaše případné dotazy. No a nejvíc vás pravděpodobně zaujmou novinky, kde se dozvídáte mimo jiné o dalších výcvikových akcích a články obsahující správnou odpověď na nejčastější dotazy.

V současné době výcvik probíhá v areálu Kempu Dešná (do prosince 2013), který se nachází na okraji stejnojmenné obce, asi 5 km od Slušovic u Zlína, směrem na Všeminu a Vsetín. V okolí je krásná příroda. Pro zájemce o koupání jsou přímo v kempu dva bazény. Psi se mohou koupat v nedalekém potoku nebo s nimi jezdíme asi o 2 km dál k nádrži Všemina, kam smíme i se svými chlupáči. Více pro snadnou orientaci a zdárné dojetí do kempu naleznete zde, kde po kliknutí na značku kempu naleznete i GPS souřadnice a odkaz přímo na stránky Kempu.

Výcvik je velmi intenzivní. Začíná se zpravidla v 8 ráno a cvičíme celé dopoledne. Poté je oběd (ten si na víkendy musí zajistit každý sám, na tábor se dá objednat) a do 16 hodin přestávka. To je jiné v zimních měsících. Pokračuje se dalším výcvikem a také nějakou tou „teorií“ (což je povídání o různých problémech při výcviku a zlozvycích psů). Na konci dne je po setmění tzv. „stezka odvahy“. No ani v neděli se moc nezastavíme a výcvik probíhá do 12 hodin.
To je pro začátek vše, takže ještě jednou... Vítejte!